Celem naszego działania jest profesjonalne prowadzenie obsługi ubezpieczeniowej podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych, niezależnie od ich wielkości oraz profilu działalności. Jesteśmy pewni, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Państwu zwiększyć efektywność działania, zmniejszyć ryzyko jej prowadzenia, a ponadto gwarantujemy pomoc oraz doradztwo na każdym etapie likwidacji szkody oraz stały dostęp do fachowej wiedzy. Podjęcie współpracy zapewni Państwu profesjonalny kontakt z Ubezpieczycielami.
Wysoki standard świadczonych usług zapewnia zespół współpracowników złożony z osób o wysokich kwalifikacjach zdobytych na uczelniach ekonomicznych i prawnych oraz dzięki doświadczeniom na wymagającym rynku ubezpieczeniowym.
Zezwolenie Komisji Nadzowru Ubezpieczeń uprawniające do prowadzenia działalności brokerskiej wydane zostało w 2000 roku. Wśród naszych Klientów znajdują się spółki prawa handlowego, które stale prowadzą działalność na rynkach polskim i europejskim. Naszą ofertę, oprócz tradycyjnych usług wyróżnia pakiet usług dodatkowych związanych z controllingiem ryzyka oraz doradztwem ubezpieczeniowym w tym szkoleniami pracowników naszych Klientów.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez Kancelaria Brokerska W. Szajek & Partnerzy za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204) oraz zapoznałem się z warunkami klauzuli informacyjnej RODO

© 2013 Broker Partners Sp. z o.o.